Ana Sayfa Hakkımızda Reyonlar Haberler İletişim Ziyaretçi Defteri
You need to upgrade your Flash Player.
Şirket Profili
 
Vizyonumuz
 
Yönetim kalitesi ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile perakende sektöründeki konumunu güçlendirmek, yerel marketler sıralamasında en üst sıralarda yer alan bir marka olmaktır

Misyonumuz
 
Çalışanlarımız ve müşterilerimiz ile bir bütün olarak takım ruhu içinde çalışmak, müşteri memnuniyetini de göz önünde bulundurarak, karlılık ile büyümeyi başarabilen bir firma olarak perakende sektöründe faaliyetini sürdürmektir.

Kalite Politikamız
 
Müşteri şikayetlerini minimuma indirerek müşteri memnuniyetini   en üst düzeye çıkarmak,sürekli eğitimlerle çalışanlarımızın bilgi   ve becerilerini yükseltmek, çalışanlarımızın katılımı ile sistemimizi ve ürün kalitemizi sürekli iyileştirerek sektörde ve ulusal çapta önde gelen kuruluşlar arasında yer alarak Sistemimizi müşteri ve yasal şartlara uygun olarak Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim sistemimizin  etkinliğini sürekli iyileştirmek.
Ankamar
Copyright © Ankamar.com.tr Tüm hakları saklıdır. Site içerisindeki ürün görselleri, teknik bilgiler izin alınsa dahi kullanılamaz, çoğaltılamaz.
 
timberland boots Columbia outlet timberland boots the north face north face uk the northface timberland boots asics shoes tory burch flats tory burch shoes belstaff bag christian louboutin pumps supra Sneakers spyder coats Moncler vest puma speed cat nfl jersey coach bag columbia jacket canada goose jackets cheap supras spyder clothing arcteryx clothing moncler supra shoes cheap nfl jerseys columbia jacket moncler outlets asics shoes Birkenstock Shoes air max 95 tods sale belstaff leather timberland sale cheap nike air max shoes